STOMATOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

      ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

  • toksyna botulinowa - Botox

  • wypełniacze -wypełnienia bruzd,powiększanie ust

  • mezoterapia osoczem bogatopłytkowym 

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym tak zwany wampirzy lifting to jeden z tych zabiegów odmładzających, w którym wykorzystuje się substancję pobraną z organizmu pacjenta. Metoda ta jest w 100% biokompatybilna bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

W mezoterapii osoczem bogatopłytkowym wykorzystuje się fakt, że płytki krwi mają za zadanie nie tylko tamowanie krwawienia poprzez tworzenie skrzepu, lecz także stymulowanie procesów gojenia rany poprzez uwalnianie substancji aktywnych (czynniki wzrostu). Podanie PRP metodą iniekcji daje sygnał w miejscu nakłucia do rozpoczęcia procesów naprawczych tak jak to ma miejsce po powstaniu rany. Indukowane są podziały komórkowe, stymulowana synteza włókien kolagenowych i elastycznych i napływ komórek macierzystych. Są to procesy ważne dla rewitalizacji skóry i jej odmładzania. Okazuje się bowiem, że procesy naprawy uszkodzeń skóry i odmładzania mają wiele wspólnego z procesem gojenia, a to za sprawą tych samych czynników wzrostowych.

Mezoterapia

OPIS ZABIEGU

Przygotowanie osocza bogatopłytkowego rozpoczyna się pobraniem krwi od pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Procedura przypomina procedurę pobrania krwi do badań. Ilość pobieranej krwi może być różna i zależy od zaplanowanego zabiegu.

Krew jest odwirowywana w wirówce. Pozwala to na oddzielenie osocza i płytek krwi.

Otrzymane osocze wstrzykuje się do skóry z zastosowaniem techniki mezoterapii igłowej lub liniowo, wzdłuż zmarszczek i fałdów skóry po wcześniejszym jej znieczuleniu kremem.

ZASTOSOWANIE

Osocze bogatopłytkowe w dermatologii Zastosowanie osocza w mezoterapii Efekty mezoterapii Efekty mezoterapii Przeszczep włosów

 

 

 


Zarejestruj wizytę

Telefon: +48 609 511 540

E-mail: biuro@royalmedical.pl

QR Code
QR Code
Adres:

Royal Medical Beata Bala
Rodziny Poganów 2
32-080 Zabierzów koło Krakowa

Godziny otwarcia gabinetu:

w poniedziałki, środy i czwartki
od 14.00 do 20.00
we wtorki
od 9.00 do 16.00
w piątki
od 9.00 do 14.00


Poleć tę stronę na Facebook.